Tooted

tomatinäks ees

Tomatinäks

Kui Sinu erilised lemmikud on basiilik, pune, must pipar ja päiksekuivatatud tomat, siis saab sellest ilmselt Sinu lemmiknäks! Tomatinäksi peale sobivad suurepäraselt hummus, pehmed juustud ja maitseroheline.

Suvehooajal kasutatakse tomatinäkside valmistamiseks taimekaitsevahenditeta kasvatatud Eesti tomateid. Need on tomatid, mis on täis maitset, värsked ja pakatavad vitamiinidest A ja C. Tomati osakaal tootest on 65%, seemnetel 34% ja maitseainetel 1%. Talvised tomatid tulevad aga Marokost.

Tootes ei ole suhkrut, gluteeni ega laktoosi. Toote kuivatamisel madalal temperatuuril on säilinud kõik tervisele kasulikud vitamiinid ja mineraalid.

 


 

sibulanäks ees

Sibulanäks

Sibulanäksid on mõeldud tõelistele sibulaarmastajatele. Kasutatud on maheda maitsega salatisibulaid, sojakastet ning oliiviõli.  Sojakaste annab sibulale tummise maitse ja oliiviõli lisab maitsesse pehmust. Lisasime koostisesse põneva uue koostisaine – pastinaagi!
Sibula osakaal tootest on 65%, seemnetel 34% ja maitseainetel 1%. Sibulanäksi puruga saab suppi maitsestada leemekuubiku asemel, nii saad hea maitse ilma säilitusaineteta.

Näkside juures on kasutatud värskeid päevalille- ja linaseemneid, mis annavad hõrgu maitse. Päevalilleseemned on tuntud kõrge proteiinisisalduse poolest, nad sisaldavad magneesiumi, kaaliumi ning B6-vitamiine, lisaks on neis ka palju kiudaineid.

Linaseemned sisaldavad ohtralt kaltsiumi ning rauda. Näksidele lisab maitset mineraalirikas Himaalaja sool. Tootes ei ole suhkrut, gluteeni ega laktoosi. Toote kuivatamisel madalal temperatuuril on säilinud kõik tervisele kasulikud vitamiinid ja mineraalid. Leivakujulistest toodetest saab valmistada võileiva, ümmargustest saab valmistada suupisteid.  Prae peale seened või sulata juust, lisa maitseroheline ja naudi!

 


 

peedinäks ees

Peedinäks

Peedinäksid on erilised – iga vürts, nelk, rosmariin ja ingver annavad oma maitsevarjundi, millele annab hoogu juurde palsamiäädikas.  Lisas on peet on hea seedimisele, sisaldades palju kiudaineid, kaaliumi ja magneesiumi. Peedi osakaal tootest on 65%, seemnetel 34% ja maitseainetel 1%.

Tootes ei ole suhkrut, gluteeni ega laktoosi. Toote kuivatamisel madalal temperatuuril on säilinud kõik tervisele kasulikud vitamiinid ja mineraalid. Leivakujulistest toodetest saab valmistada võileiva, ümmargustest saab valmistada suupisteid. Proovi näiteks kitsejuustu, rukola ning pirniviiludega.

Näkside juures on kasutatud värskeid päevalille- ja linaseemneid, mis annavad hõrgu maitse. Päevalilleseemned on tuntud kõrge proteiinisisalduse poolest, nad sisaldavad magneesiumi, kaaliumi ning B6-vitamiine, lisaks on neis ka palju kiudaineid. Linaseemned sisaldavad ohtralt kaltsiumi ning rauda.

 


tomatitoorleib ees

Tomatitoorleib

Tomatitoorleib on ilma jahuta leib. Basiilik, pune ja must pipar annavad leivale mõnusa maitse,  seemned  ja päikesekuivatatud tomat toreda tekstuuri.  Krõmpsuva tomatileiva peale sobivad suurepäraselt hummus, pehmed juustud ja maitseroheline.

Suvehooajal kasutatakse tomatinäkside valmistamiseks taimekaitsevahenditeta kasvatatud Eesti tomateid. Need on tomatid, mis on täis maitset, värsked ja pakatavad vitamiinidest A ja C. Tomati osakaal tootest on 65%, seemnetel 34% ja maitseainetel 1%. Talvised tomatid tulevad aga Marokost.

Tootes ei ole suhkrut, gluteeni ega laktoosi. Toote kuivatamisel madalal temperatuuril on säilinud kõik tervisele kasulikud vitamiinid ja mineraalid.

 


sibulatoorleivad ees

Sibulatoorleib

Sibulatoorleib on ilma jahuta leib,  valmistatud tõelistele sibulaarmastajatele.  Kasutatud on maheda maitsega salatisibulaid, sojakastet ning oliiviõli.  Sojakaste annab sibulale tummise maitse ja oliiviõli lisab maitsesse pehmust. Lisasime koostisesse põneva uue koostisaine – pastinaagi!
Sibula osakaal tootest on 65%, seemnetel 34% ja maitseainetel 1%. Sibulapuruga saab suppi maitsestada leemekuubiku asemel, nii saad hea maitse ilma säilitusaineteta.

Leiva valmistamise juures on kasutatud värskeid päevalille- ja linaseemneid, mis annavad hõrgu maitse. Päevalilleseemned on tuntud kõrge proteiinisisalduse poolest, nad sisaldavad magneesiumi, kaaliumi ning B6-vitamiine, lisaks on neis ka palju kiudaineid.

Linaseemned sisaldavad ohtralt kaltsiumi ning rauda. Maitseid võimendab mineraalirikas Himaalaja sool. Tootes ei ole suhkrut, gluteeni ega laktoosi. Toote kuivatamisel madalal temperatuuril on säilinud kõik tervisele kasulikud vitamiinid ja mineraalid. Valmista enda lemmikvõiku, prae peale seened või sulata juust, lisa maitseroheline ja naudi!


 

peeditoorleib ees

Peeditoorleib

Peeditoorleib on ilma jahuta leib,  mille teeb eriliseks nelgi, rosmariini ja ingveri maitsekombinatsioon.  Peet on hea seedimisele sisaldades palju kiudaineid, kaaliumi ja magneesiumi. Peedi osakaal tootest on 65%, seemnetel 34% ja maitseainetel 1%.

Leiva valmistamisel on kasutatud värskeid päevalille- ja linaseemneid, mis annavad hõrgu maitse ja krõmpsuva tekstuuri. Päevalilleseemned on teada kõrge proteiinisisalduse poolest, nad sisaldavad magneesiumi, kaaliumi ning B6-vitamiine, lisaks on neis ka palju kiudaineid. Linaseemned sisaldavad ohtralt kaltsiumi ning rauda.

Tootes ei ole suhkrut, gluteeni ega laktoosi. Toote kuivatamisel madalal temperatuuril on säilinud kõik tervisele kasulikud vitamiinid ja mineraalid. Proovi võileiba näiteks kitsejuustu, kurgi ning rukolaga.

Netokaal 80g.